Z nami zawsze bezpiecznie, uczciwie, profesjonalnie!

W branży przeprowadzek działamy od 2001 roku – posiadamy bogate zaplecze doświadczeń, wiemy co jest dla Ciebie najważniejsze!

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, oferując optymalne rozwiązania wg. Jesteśmy otwarci na Twoje oczekiwania i wytyczne.

Nie boimy się wyzwań jesteśmy elastyczni. Stale próbujemy własnych sił, realizując nowe zadania wykorzystując nowatorskie rozwiązania. W naszej ofercie znajdziesz szeroka gamę usług przeprowadzek, transport pianin, fortepianów, kas pancernych, antyków i rozmaitych dzieł sztuki – aby przewieźć tak cenne mienie potrzebne są odpowiednie kwalifikacje kadry oraz odpowiedni sprzęt. Profesjonalna kadra firmy Luc-Jan z zapewni bezpieczeństwo Twojego dobytku na każdym kroku.

Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Z wielkim zaangażowaniem służymy naszą radą i praktyką, dlatego zapraszamy do rozmów z nami w celu zoptymalizowania  i zaplanowania przeprowadzki. Zapraszamy do kontaktu – chętnie doradzimy i odpowiemy na wszelkie nurtujące Ciebie pytania! Zadzwoń!

Bezpłatna wycena u klienta - Zadzwoń 502 172 568

Nasze atuty

Wykwalifikowana kadra

Pełny profesjonalizm

Wieloletnie doświadczenie

Bezpłatna wycena

Rozsądne ceny

Terminowość punktualność

Elastyczność

Ubezpieczenie mienia

Transport krajowy i zagraniczny